VI Bieg Papieski

W niedzielę 11 października odbyły się w Ostrołęce VI Bieg Papieski. Rywalizowano na dystansie ok. 3 km. Wystartowało w nim kilkoro naszych zawodnikach, którzy pomimo okresu roztrenowania zajęli czołowe miejsca nie tylko w swoich kategoriach wiekowych, ale także w kategorii „Open”.
Wśród kobiet:

• 1 miejsce w kategorii 13-17 lat (oraz 2 w kategorii „open” kobiet; ustępując zwyciężczyni o 8 sekund) zajęła Klaudia Pażych – 11:10 s.,
  • Także 1 miejsce ale w kategorii do lat 12 ( i 6 w „open”) wywalczyła Kornelia Rusiłowicz – 12:26 s.,
  • 2 w tej samej kategorii ( i 8 w „open”) była Lila Mielnicka – 13:05 s.,
  • 3 miejsce także w kategorii do lat 12 ( i 10 w „open”) zajęła Karolina Geżyńska – 13:19 s.,
  • 4 w kategorii 13-17 lat ( i 7 w kategorii „open”) była Aleksandra Kuklińska – 13:04 s.,
  • 5 miejsce w kategorii do lat 12 ( i 16 w kategorii „open” wywalczyła Nela Mielnicka – 14:08 s.