VII Bieg Papieski

W niedzielę 6 czerwca w odbył się w Ostrołęce Bieg Papieski na dystansie 3 km. Nie zabrakło w nim naszych zawodników, którzy zajmowali czołowe lokaty.
1 miejsce wśród kobiet (3 w klasyfikacji open, a więc razem z mężczyznami) zajęła Martyna Budziłek (9:44s). W kategorii 12 letnich dziewcząt wszystkie 3 miejsca na podium zajęły zawodniczki tr Marianny Pędzich. Zwyciężyła Lila Mielnicka (12:41s), druga była Karolina Geżyńska (13:37s), a trzecia Nela Mielnicka (13:41s). Dziewczynki zajęła odpowiednio 5, 7 i 8 miejsce w ogólnej klasyfikacji kobiet)
Wśród mężczyzn w kategorii 13-17 lat 4 miejsce zajął 15 letni Szymon Sala (13:17s).

Warto nadmienić, że wśród mężczyzn 1 miejsce wywalczył Damian Świerdzewski, trzeci był Arkadiusz Borkowski, a 2 miejsce w gronie kobiet zajęła Paulina Świerdzewska. Cała wymieniona trójka to nasi byli zawodnicy.