Wolbórz 02.10.2021

W sobotę 2 października w Wolborzu (woj. Łódzkie) odbyły się Finał Ogólnopolski XXVI Masowych Biegów Przełajowych, których organizatorem są Ludowe Zespoły Sportowe. Wystartowało w nich 4 zawodników z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego, wszyscy zameldowali się na podium w swoich kategoriach wiekowych.
Bieg na 4 km seniorek z dużą przewagą wygrała Martyna Budziłek, w kategorii U-20 na 3 km także zwyciężyła nasza zawodniczka – Izabela Marcińczyk. W kategorii U-16 – bieg rozgrywano na dystansie 2 km; pierwsze miejsce wywalczyła Małgorzata Wierzbowska. Na takim samym dystansie rywalizowali młodzicy (U-16), tu brązowy medal zdobył Artur Mrozek.

Filmy z tych zawodów można obejrzeć na naszym profilu na FB.