Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wstępny plan startów w sezonie letnim 2019

 

 

 

 

 Sen 

 U-20 

 U-18 

 U-16 

 U14 

 25.04.2019

 Łomża

 Czwartki LA

 

 

 

 

 09.05.2019

 Łomża

 Czwartki LA

 

 

 

 

 11-12.05.2019

 Warszawa (AWF)

 Zawody otwarcia sezonu

 

 4 

 16.05.2019

 Łomża

 Czwartki LA

 

 

 

 

 18.05.2019

 Warszawa (AWF)

 Warszawska Liga LA

 

 18.05.2019

 Kadzidło

 Igrzyska Powiatowe w LA (SZS)

 

 


(U-17)

 

 18.05.2019

 Szczecinek

 Mistrzostwa Polski w biegu na 5000m

 

 

 

 18-19.05.2019

 Warszawa (AWF)

 Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Wielobojach

 

 23.05.2019

 Łomża

 Czwartki LA

 

 

 

 

10 

 25.05.2019

 Kozienice

 Memoriał Marka Łuczyńskiego

 

 

 

√ (?)

11 

 (24.05.2019)

 Kadzidło

 Igrzyska Między-Powiatowe w LA (SZS)

 

 


(U-17)

 

12 

 25-26.05.2019

 Warszawa (AWF)

 Otwarte Mistrzostwa Warszawy U-20 i U-18.   Eliminacje sztafet do OOM 

 

13 

 30.05.2019

 Łomża

 Czwartki LA – Finała Miejski

 

 

 

 

14 

 (31.05.2019)

 

 Igrzyska Wojewódzkie w LA (SZS)

 

 


(U-17)

 

15 

 01-02-06.2019

 Zamość

 Mistrzostwa Polski LZS

 

 

16 

 01.06.2019

 Warszawa (Orzeł)

 Mistrzostwa Warszawy Młodzików

 

 

 

 

17 

 02.06.2019

 Warszawa (Orzeł)

 Warszawska Liga LA

 

 

18 

 05.06.2019

 Łomża

 Mityng Międzynarodowy

 

19 

 08.06.2019

 Teresin

 Mistrzostwa Mazowsza Dzieci

 

 

 

 

20 

 08.06.2019

 Warszawa (Orzeł)

 Warszawska Liga LA. Eliminacje Sztafet do OOM

 

 

21 

 08-09.06.2019

 Łódź

 Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach

 

22 

 15.06.2019

 Warszawa (AWF)

 Mistrzostwa Warszawy Dzieci

 

 

 

 

23 

 15-16.06.2019 

 Warszawa (AWF)

 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U18.   Dogrywka sztafet do OOM

 

 

24 

 23.06.2019

 Warszawa (AWF)

 Warszawska Liga LA

 

 

25 

 29.06.2019

 Warszawa (Orzeł)

 Warszawska Liga LA

 

 

26 

 29-30.06.2019

 Lublin

 Mistrzostwa Polski U-23

 

 

 

 

27 

 03-05.07.2019

 Racibórz

 Mistrzostwa Polski U-20

 

 

 

 

28 

 05.07.2019

 Warszawa (AWF)

 Zawody Kontrolne przed OOM

 

29 

 10-13.07.2019

 Zielona Góra

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MP – U18)

 

 

 

 

30 

 23-25.08.2019

 Radom

 Mistrzostwa Polski Seniorów

 

 

 

 

31 

 29-31.08.2019

 Siedlce

 Ogólnopolskie Igrzyska LZS

 

 

32 

 07.09.2019

 Olsztyn

 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

 

 

 

 

33 

 08.09.2019

 Warszawa (Orzeł)

 Warszawska Liga LA

 

 

34 

 13.09.2019

 Ostrołęka

 Mityng Młodzików i Dzieci

 

 

 

35 

 14.09.2019

 Ciechanów

 Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

 

 

 

 

36 

 15.09.2019

 Płock

 Zawody LA

 

37 

 21-22.09.2019 

 Tarnów

 Mały Memoriał Kusocińskiego. Mistrzostwa Polski   U-16

 

 

 

 

38 

 22.09.2019

 Warszawa (Orzeł)

 Warszawska Liga LA - finał

 

39 

 28.09.2019

 Radom

 Mityng Młodzików

 

 

 

 

40 

 29.09.2019

 Warszawa (AWF)

 Zawody Zakończenia Sezonu