Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wygrana Martyny Budziłek w Olsztynie

W sobotę 16 października ruszyła 9 edycja zorganizowanych w kilku miastach Polski cyklu 5 biegów przełajowych na dystansie 5 km pod wspólna nazwą CityTrail. W ramach tego cyklu w Olsztynie wystartowała Martyna Budziłek, która osiągając czas 18 minut 38 sekund zwyciężyła w kategorii Kobiet z przewagą ponad 1 minuty nad kolejna zawodniczką. Bieg główny ukończyło 253 zawodników (w tym 88 kobiet), a w klasyfikacji „open” Martyna była 13.

Nasza zawodniczka to zwyciężczyni poprzedniej edycji olsztyńskiej części tego cyklu. Kadzidlanka chce ponownie wygrać w tej imprezie, ale jest to jedynie element przygotowań do najważniejszych imprez w tym sezonie – Mistrzostw Polski Kobiet w biegu na 10 km, które odbędą się 11 listopada w Poznaniu oraz Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych – 27 listopada w Tomaszowie Lubelskim.

https://sport.eostroleka.pl/udany-poczatek-city-trail-wygrana-martyny-budzilek-90855.html

https://terazostroleka.pl/artykul/martyna-budzilek-zwycieza/726359

https://www.radiooko.pl/siodemka-na-citytrail/

https://sport.moja-ostroleka.pl/art1634585229,budzilek-najlepsza-w-olsztynie