Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki ”Czwartków Lekkoatletycznych” 7 i 9 maja

Letni sezon 2019 roku rozpoczęty; dokonały tego dzieci z roczników 2006 – 2008, które wystartowały 7 i 9 maja w Łomży w zawodach z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”.
7 maja podopieczni trenerów Adama Długokęckiego (SP Troszyn) i Dariusza Dąbrowskiego (SP-5 w Ostrołęka) wywalczyli w sumie 7 miejsc na podium: 1 miejsce w biegu na 600m (2008) zajęła Mgdalena Anucińska – 2:12,90s, 2 w tej samej konkurencji była jej siostra Natalia Anucińska (2008) – 2:16,27s Także 2 miejsce wywalczyła w biegu na 60m (2008) Aleksandra Brulińska – 9,93s, która także była 3 w skoku w dal (2008) – 3,42m. Również 3 miejsca zajmowali: Nikola Choromańska w biegu na 60m (2007) – 9,85s, Kinga Gumowska w rzucie piłeczką palantową (2006) – 20,00m oraz Bartosz Bojarski w biegu na 60m chłopców (2008) – 9,60s.
Pozostałe wyniki naszych najmłodszych zawodników na zawodach w dniu 7 maja:

 

  • Dominik Majkowski – 4 miejsce w skoku w dal (2008) – 3,68m i 9 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,34s,
  • Kinga Gumowska – 4 miejsce w biegu na 60m (2006) – 10,18s,
  • Zuzanna Chrostowska – 4 miejsce w biegu na 300m (2008) – 64,23s i 10 miejsce w rzucie piłeczka palantową (2008) – 17,00m,
  • Magdalena Anucińska – 5 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 19,00m,
  • Julia Nurczyk – 5 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2007) – 17,00m i 9 miejsce w biegu na 60m (2007) – 11,59s,
  • Ilona Łozińska – 5 miejsce w biegu na 600m (2008) – 2:26,12s i 11 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 15,00m,
  • Nikola Choromańska – 5 miejsce w skoku w dal (2007) – 3,66m i 13 miejsce w skoku w dal (2007) – 2,69m,
  • Aleksandra Chrostowska – 6 miejsce w biegu na 300m (2008) – 66,46s,
  • Natalia Anucińska – 6 miejsce w skoku w dal (2008) – 3,16m
  • Michalina Mierzejewska – 7 miejsce w biegu na 300m (2008) – 67,99s i 8 miejsce w skoku w dal (2008) – 2,94m,
  • Izabela Szabłowska – 7 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) i 15 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,98s,
  • Kinga Wilczewska – 9 miejsce w rzucie piłeczką palantową i 14 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,95s,
  • Anna Jacek – 10 miejsce w biegu na 60m (2007) – 11,64s, i 11 miejsce w skoku w dal (2007) – 2,94m,
  • Michalina Zienkiewicz – 10 miejsce w biegu na 600m (2008) – 2:51,70s
  • Zofia Długokęcka – 10 miejsce w biegu na 300m (2008) – 73,27s i 13 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 15,00m,
  • Eliza Napiórkowska – 17 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 11,00m i 21 miejsce w biegu na 60m (2008) – 13,08s.

 

W zawodach w 9 maja zajęliśmy 6 miejsca na podium: zwycięstwo w skoku w dal (2008) odniosła Aleksandra Brulińska – 3,60m, która dodatkowa zajęła 3 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,07s. Dwukrotnie 2 miejsca zajmował Bartosz Bojarski: w biegu na 60m (2008) – 9,52s oraz w skoku w dal (2008) – 3,80m. Ponadto 2 miejsce w biegu na 300m (2008) wywalczył Magdalena Anucińska – 56,22s, a 3 w rzucie piłeczka palantowa (2008) Kinga Wilczewska – 23,50m.
Pozostałe wyniki z 9 maja:

  • Krystian Markowski – 5 miejsce w biegu na 60m (2007) – 10,63s i 7 miejsce w skoku w dal (2007) – 3,24m,
  • Izabela Orzoł – 6 miejsce w skoku w dal (2008) i 9 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,30s,
  • Magdalena Anucińska – 7 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 19,50m,
  • Zuzanna Chrostowska – 7 miejsce w biegu na 300m (2008) – 64,65s i 9 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 16,00m,
  • Kinga Wilczewska – 8 miejsce w biegu na 300m – 66,20s,
  • Julia Nowak – 8 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) i 20 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,90s,
  • Julia Nurczyk – 9 miejsce w biegu na 60m (2007) – 11,78s i 10 miejsce w rzucie piłeczką palantową – 16,00m,
  • Michalina Mierzejewska – 9 miejsce w biegu na 300m (2008) – 67,70s i 12 miejsce w skoku w dal (2008) – 3,18m,
  • Eliza Napiórkowska – 10 miejsce w skoku w dal (2008) – 3,21, 13 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,47s i 15 miejsce w rzucie piłeczką palantową (2008) – 14,00m
  • Anna Jacek – 10 miejsce w biegu na 60m (2007) – 12,04s,
  • Michalina Zienkiewicz – 11 miejsce w biegu na 300m (2008) – 71,50s,
  • Katarzyna Matuszak – 11 miejsce w rzucie piłeczką palantową – 13,00m,
  • Natalia Anucińska – 13 miejsce w skoku w dal (2008) – 3,07m,
  • Anna Markowska – 17 miejsce w skoku w dal (2008) – 2,82m i 21 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,96s,
  • Zuzanna Michowska – 17 miejsce w biegu na 60m (2008) – 10,62s,
  • Zofia Długokęcka – 28 miejsce w biegu na 60m (2008) – 12,52s.

 W punktacji drużynowej po 6 rozegranych na jesieni i na wiosnę seriach zawodów zajmujemy 2 miejsce na 21 sklasyfikowanych szkół i Klubów.

http://uks7.ostroleka.pl/galeria/category/272-2019-05-07-lomza-czwartek-lekkoatletyczny

https://www.radiooko.pl/informacje/informacje-sportowe/23887-siodemka-ostroleka-rozpoczela-letni-sezon-2019-roku

https://terazostroleka.pl/siodemka-wywalczyla-trzynascie-miejsc-na-podium/8459

http://sport.eostroleka.pl/letnie-starty-siodemki-rozpoczete-71866.html

https://sport.moja-ostroleka.pl/art1557911539,dobre-wyniki-uks-siodemka-w-lomzy