Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki II Halowego Mityngu Lekkoatletycznego

W sobotę 18 stycznia odbył się w Warszawie II Halowy Mityng Lekkoatletyczny zorganizowany na Hali Akademii Wychowania Fizycznego przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Na starcie stanęło ponad 700 zawodników i zawodniczek z wielu województw, a wśród nich 24 osobowa reprezentacja naszego Klubu.
Do wyjazdu doszło dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Olszewo-Borki z Wójtem panem Krzysztofem Szewczykiem na czele, za co władze naszego Klubu, a w szczególności zawodnicy (z których wielu jest mieszkańcami Gminy Olszewo-Borki)  serdecznie dziękują.

 Niemal wszyscy zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka ustanowili nowe rekordy życiowe, ale spośród nich najlepiej wypadł Konrad Zygmunt (98), który debiutując w trójskoku uzyskał bardzo dobry rezultat – 12,99m i tym samym wypełnił minimum na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (12,70m), które odbędą się w następny weekend w Spale.

Drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli:
- Daniel Gadomski (98) – 6:09,60s w biegu na 2000m juniorów młodszych (rekord życiowy),
- Martyna Budziłek (96) – 7:03,12s w biegu na 2000m juniorek (rekord życiowy),
- Paulina Kojtek (98) – 7:35,35s w biegu na 2000m juniorek młodszych (rekord życiowy),

 W ścisłej czołówce konkurencji w swoich kategoriach wiekowych zajęli:
- Kornelia Suchecka (98) – 4,66m – 4 m-ce w skoku w dal juniorek młodszych,
- Konrad Zygmunt (98) – 5,77m – 5 m-ce w skoku w dal wśród juniorów młodszych,
- Patrycja Parzych (00) – 8,42m – 6 m-ce w pchnięciu kulą (3kg) młodziczek,

 Pozostałe wyniki naszych zawodników:
- Adam Bacławski (99) – 8,38s w biegu na 60m młodzików i 4,50m w skoku w dal młodzików,
- Magdalena Duszak (98) – 8,71m w pchnięciu kulą (3kg) juniorek młodszych,
- Victoria Ejzemberg (00) – 125cm w skoku wzwyż młodziczek,
- Katarzyna Kobrzyńska (00) – 7,14m w pchnięciu kulą (3kg) młodziczek,
- Kołodziejczyk Renata (00) - 3,80m w skoku w dal młodziczek,
- Karol Kudrzycki (98) – 2:49,94s w biegu na 1000m juniorów młodszych,
- Marta Łada (00) – 49,01s w biegu na 300m młodziczek i 4,08m w skoku w dal młodziczek,
- Patrycja Miecznikowska (99) – 4,15m w skoku w dal młodziczek,
- Julia Olszewska (00) – 2:00,96s w biegu na 600m młodziczek,
- Patrycja Parzych (00) – 60,96s w biegu na 300m młodziczek,
- Agnieszka Pędzich (99) – 48,35s w biegu na 300m młodziczek i 4,25m w skoku w dal młodziczek,
- Olga Patoka (99) - 3:32,52 w biegu na 1000m młodziczek,
- Paulina Pilarska (00) - 1:50,03 w biegu na 600m młodziczek,
- Kaja Pochmara (99) – 130cm w skoku wzwyż młodziczek,
- Karol Rogoziński (99) – 3:16,80s w biegu na 1000m młodzików,
- Kornelia Suchecka (98) – 8,50s w biegu na 60m juniorek młodszych,
- Natalia Trzaska (01) - 2:18,94 w biegu na 600m młodziczek,
- Wiktor Trzciński (00) – 8,08s w biegu na 60m młodzików i 4,41m w skoku w dal młodzików,
- Angelika Tyszka (00) – 120cm w skoku wzwyż młodziczek,
- Dominika Zielińska (99) – 8,31m w pchnięciu kulą młodziczek.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w „Galerii”, a także naszej strony na Facebook’u, gdzie prezentujemy między innymi filmy z zawodów.