Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki naszych zawodników na Mistrzostwach Ostrołeki Juniorów i Juniorów Młodszych (14-05-2013)

8 medali, w tym 6 złotych wywalczyli nasi zawodnicy podczas odbywających się 14 maja w Ostrołęce Mistrzostw Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.

Złote medale wywalczyli:

  • Katarzyna Gwiazda w biegu na 100m i skoku w dal juniorek,
  • Marcin Mierzejewski w skoku w dal i trójskoku juniorów młodszych,
  • Magdalena Białobrzeska w skoku wzwyż juniorek młodszych,
  • Martyna Budziłek w biegu na 800m juniorek,

Medal srebrny zdobył w biegu na 800m juniorów Arkadiusz Borkowski, a medal brazowy także w biegu na 800m juniorów Mateusz Graczyk.

Wyniki naszych zawodników:

  1. Anna Antoszewska (97) – 32,06 w biegu na 200m,
  2. Magdalena Białobrzeska (97) – 135cm w skoku wzwyż,
  3. Arkadiusz Borkowski (94) – 2:14,63s w biegu na 800m,
  4. Martyna Budziłek (96) – 2:35,55s w biegu na 800m,
  5. Anna Chrostowska (97) – 32,29s w biegu na 200m,
  6. Albert Dawidczyk (99) – 135cm w skoku wzwyż,
  7. Patryk Dębek (98) – 145cm w skoku wzwyż,
  8. Damian Dobkowski (99) – 1:08,21 w biegu na 400m,
  9. Daniel Gadomski (98) – 1:00,77s w biegu na 400m,
  10. Mateusz Graczyk (95) – 2:19,19s w biegu na 800m,
  11. Katarzyna Gwiazda (95) – 13,43s w eliminacjach i 13,49s w finale biegu na 100m,
  12. Paulina Kojtek (98) – 2:39,77s w biegu na 800m,
  13. Patrycja Koper (97) – 16,51s w biegu na 100m,
  14. Karolina Koper (97) – 7,45m w pchnięciu kulą,
  15. Karol Kudrzycki (98) – 1:03,89s w biegu na 400m,
  16. Katarzyna Łępicka (93) – 1:06,61s w biegu na 400m,
  17. Gabriela Michalak (98) – 1:17,82 w biegu na 400m,
  18. Aleksandra Grzyb (98) – 4,82m w skoku w dal,
  19. Patrycja Miecznikowska (99) – 1:11,63s w biegu na 400m,
  20. Marcin Mierzejewski (97) – 5,75m w skoku w dal i 12,63m w trójskoku
  21. Ewelina Nożewska (99) – 17,63m w rzucie oszczepem i 7,69m w pchnięciu kulą,
  22. Kaja Pochmara (99) – 4,03m w skoku w dal i 130cm w skoku wzwyż,
  23. Olga Patoka (99) – 1:10,47s w biegu na 400m,
  24. Karol Pawelczyk (99) – 1:11,47s w biegu na 400m,
  25. Agnieszka Pędzich (99) – 14,70s w biegu na 100m i 1:12,44s w biegu na 400m,
  26. Paulina Pilarska (2000) – 31,61s w biegu na 200m,
  27. Sara Pons (99) – 1:08,34s w biegu na 400m,
  28. Karol Rogozinski (99) – 1:07,23s w biegu na 400m,
  29. Izabela Rycharska (99) – 7,52m w pchnięciu kulą,
  30. Laura Sobotka (97) – 3,42m w skoku w dal,
  31. Kornelia Suchecka (98) – 13,50s w biegu na 100m i 4,75m w skoku w dal,
  32. Bartłomiej Suchecki (99) – 1:04,99s w biegu na 400m,
  33. Dorota Śnietka (99) – 125cm w skoku wzwyż,
  34. Damian Świerdzewski (93) – 4:26,82s w biegu na 1500m,
  35. Milena Wieczorek (97) – 15,75s w biegu na 100m i 3,50m w skoku w dal,
  36. Michał Wiercinski (93) – 5,60m w skoku w dal i 12,09m w trójskoku,
  37. Dominika Woźniak (97) – 14,38s w eliminacjach i 14,66 w finale biegu na 100m,
  38. Natalia Zalewska (97) – 16,76s w biegu na 100m i 3,80m w skoku w dal,
  39. Aleksandra Zaorska (98) – 3,67m w skoku w dal,
  40. Dominika Zielińska (99) – 16,16m w rzucie oszczepem i 7,22m w pchnięciu kulą,
  41. Konrad Zygmunt (98) – 1:03,00 w biegu na 400m.