Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zwycięstwo Martyny Budziłek w Sztumie i Ostrołęce

23 października w Sztumie odbyło się XXII Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych. W biegu głównym zorganizowanym dookoła jeziora Zajezierskiego na dystansie 9,6 km wystartowało prawie 100 zawodników, wśród nich nasza najlepsza – Martyna Budziłek, która zwyciężyła wśród kobiet z czasem 35 minut i 2 sekundy, a w klasyfikacji „open” była 6.

Martyna dzień później wzięła udział w VI Biegu Kolejarza zorganizowanym na ulicach osiedla Stacja w Ostrołęce na dystansie 3 km wygrywając bezapelacyjnie. Z naszego Klubu prócz Budziłek w zawodach uczestniczyli także: Karol Rogoziński , który zajął 2 miejsce wśród mężczyzn; Artur Mrozek – zwyciężając na 1 km wśród chłopców 11-15 lat oraz Kornelia Rusiłowicz, która na tym samym dystansie była najlepsza wśród dziewcząt 11-15 lat.

https://sport.eostroleka.pl/dwa-zwyciestwa-w-jeden-weekend-trwa-zwycieska-passa-martyny-budzilek-91068.html

https://terazostroleka.pl/artykul/swietne-starty-zawodnikow/734403