Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

V edycja PPP

W niedzielę 18 września odbyły się w Przystanie już po raz 5 biegi przełajowe pod nazwą: Przełajem przez Przystań. W jednym z biegów głównych – na dystansie 5 km zwyciężył  Adam Piątkowski.
W biegach dla dzieci i młodzieży startowali nasi zawodnicy z SP w Olszewo-Borkach – uczestnicy prowadzonego przez p. Lidię Janczewską Programu Lekkoatletyka dla Każdego.
W biegu na 600m (roczników 2007 – 2008) drugie miejsce zajęła Maja Wołosz (07)
Na dystansie 600m (2005-2006) pierwsza była Izabela Roicka (06), druga Roksana Sobotka (05), a trzecia Natalia Koziatek (05).
Na tym samym dystansie i w tej samej kategorii, ale wśród chłopców wygrał Adrian Kosakowski (05), przed swoim bratem Arturem Kosakowski (05), trzeci była Marcin Rawa (05), a czwarty Paweł Goździewski (06).

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w Warszawie (15.09.2018)

  • Dominka Dąbrowska (04) – 14,94s w biegu na 100m (wiatr – 2,7 m/s !) (rekord życiowy) i 3,82m w skoku w dal,
  • Nikolina Dziadak (03) – 4,19m w skoku w dal (rekord życiowy) i 15,38s w biegu na 80m przez płotki,
  • Aleksandra Kuklińska (05) – 51,23s w biegu na 300m
  • Miłosz Markowski (03) – 12,48s w eliminacjach biegu na 100m (rekord życiowy) i 12,43s w finale (rekord życiowy) oraz 42,87s w biegu na 300m (rekord życiowy poprawiony o ponad 2 sekundy),
  • Katarzyna Możdżyńska (03) – 14,49s w biegu na 100m (wiatr – 2,1 m/s) i 46,96s w biegu na 300m,
  • Angelika Murach (04) – 16,06s w biegu na 100m (wiatr – 2,7 m/s),
  • Maja Pajewska (03) – 4,07 w skoku w dal (wiatr – 0,6 m/s)
  • Alicja Radwańska (04) – 15,19s w biegu na 100m (wiatr – 1,7 m/s) i 4,17m w skoku w dal
  • Sztafeta 4 x 100m dziewcząt (D.Dąbrowska, M.Pajewska, A.Radwańska i K.Mozdżyńska) – 56,70s.

 

Czytaj więcej...

Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Ciechanowie (08.09.2018)

  • Oliwia Budziłek (03) (03) – 3,90m w skoku w dal.
  • Dominika Dąbrowska (04) – w dal – 3,90m; 300m – 50,92s.
  • Nikolina Dziadak (03) – 80m przez płotki – 15,29s (wiatr - 1,1 m/s) w eliminacjach (rekord życiowy) i 15,41s (- 0,7) w finale; 4,16m w skoku w dal (rekord życiowy).
  • Miłosz Markowski (03) – 100m – 12,66s (-0,1) i 5,20 w skoku w dal.
  • Katarzyna Możdżyńska (03) – 300m – 46,39 (rekord życiowy).
  • Angelika Murach (04) – skok w dal – 3,77m (rekord życiowy)
  • Alicja Radwańska (04) – 4,11m w skoku w dal.
  • Sztafeta 4 x 100m w składzie: Sara Tercjak, Oliwia Budziłek, Alicja Radwańska) i Katarzyna Mozdżyńska – 57,22s.

Czytaj więcej...

Wyniki mityngu w Warszawie 2 września 2018 r

  • Oliwia Budziłek (03) w dal – 4,20 (0,0) (rekord życiowy)
  • Dominika Dąbrowska (04) 100m – 15,03s (+0,6), skok w dal – 4,04m (+0,6) (rekord życiowy)
  • Nikolina Dziadak (03) 80m przez płotki – 15,46s (+0,3), swkok w dal – 4,12m (+0,2)
  • Izabela Marcińczyk (03) 400m – 69,97s
  • Miłosz Markowski (03) 100m – 12,68s (+1,6), skok w dal – 5,21m (+0,3)
  • Angelika Murach (04) 100m – 15,81s (+0,6), skok w dal – 3,75m (+0,2)

 

Czytaj więcej...

Badania lekarskie (2018)

Zbliżają się okresowe badania lekarskie w Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Białymstoku. W pierwszym terminie – w środę 29 sierpnia pojadą młodzicy wytypowani do startu na zawodach w Warszawie w dniu 2 września, oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbędą się w Ciechanowie 9 września.
29 sierpnia na badania jadą:
1)      Oliwia Budziłek,
2)      Dominika Dąbrowska,
3)      Nikolina Dziadak,
4)      Izabela Marcińczyk,
5)      Miłosz Markowski,

Czytaj więcej...

Obóz młodzików w Ełku

W dniach 11 – 23 sierpnia nasi młodzicy przebywali na obozie sportowym w Ełku, mającym na celu przygotowanie się do startów wrześniowych. W dobrych warunkach i przy świetnej pogodzie w zajęciach sportowy i rekreacyjnych pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego trenowali: Oliwia Budziłek, Aleksandra Ciechowicz, Dominika Dabrowska, Nikolina Dziadak, Aleksandra Kuklińska, Miłosz Markowski, Katarzyna Możdżyńska, Maja Pajewska, Klaudia Parzych, Milena Świderska, Sara Tercjach, Małgorzata Wierzbowska i Paula Wójtowicz.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe