Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
2013-2014

KLASY  SPORTOWE 2013-14

I  klasa  sportowa

1)

Gwiazda

Katarzyna

95

3-skok

12,54

02-06.2013 Płońsk

M.Mierzejewski

II  klasa  sportowa

 1)

Gadomski

Daniel

98

1500m

 4:01,79

 14.07.2014 Wrocław

D.Dąbrowski

III  klasa  sportowa

1)

Zygmunt

Konrad

98

100m

11,75

11.06.2014 Łomża

M.Mierzejewski

2)

Grzyb

Aleksandra

98

w dal

5,19

11.05.2014 Warszawa

M.Mierzejewski

3)

Suchecka

Kornelia

98

3-skok

10,88

07.05.2014 Płońsk

M.Mierzejewski

4)

Budziłek

Martyna

96

3000m

10:53,00

25.01.2014 Spała

D.Dąbrowski

5)

Świerdzewski

Damian

93

5000m

16:14.32

25.05.2013. Warszawa

D.Dąbrowski

IV  klasa  sportowa

1)

Łada

Marta

00

300m

45,96

15.09.2014 Warszawa

MiMierzejewski

2)

Kudrzycki

Karol

98

1500m

4:13,09

14.07.2014 Wrocław

D.Dąbrowski

3)

Pędzich

Agnieszka

99

300m

45,20

06.06.2014 Radom

A.Zalewska

4)

Zając

Natalia

98

wzwyż

145

06.06.2014 Radom

A.Zalewska

5)

Szczęsna

Aleksandra

91

w dal

4,91

05.06.2014 Siedlce

M.Mierzejewski

6)

Pilarska

Paulina

00

600m

1:43,8

28.05.2014 Kadzidło

D.Dąbrowski

7)

Suchecki

Bartłomiej

99

300m

40,4

28.05.2014 Kadzidło

M.Mierzejewski

8)

Pons

Sara

99

800m

2:31,70

18.05.2014 Łomża

D.Dąbrowski

9)

Kojtek

Paulina

98

1000m

3:16.49

14.09.2013 Pasłęk

D.Dąbrowski

10)

Łępicka

Katarzyna

93

800m

2:26.53

16.06.2013 Łomża

D.Dąbrowski

11)

Mierzejewski

Marcin

97

w dal

6,08

04-06.2013 Płock

M.Mierzejewski

V  klasa  sportowa

1)

Kołodziejczyk

Renat

00

100,

14,28

19.09.2014 Ostrolęka

M.Mierzejewski

2)

Kowalski

Bartosz

00

100m

12,49

15.09.2014 Warszawa

M.Mierzejewski

3)

Olszewska

Julia

00

6000m

1:47,30

15.09.2014 Warszawa

D.Dąbrowski

4)

Dzięgielewski

Kamil

99

w dal

5,70

08.09.2014 Warszawa

M.Mierzejewski

5)

Olszewska

Julia

00

600m

1:48.14

08.09.2014 Warszawa

D.Dąbrowski

6)

Krukowska

Karolina

01

w dal

4,67

05.06.2014 Siedlce

M.Mierzejewski

7)

Zyśk

Bartosz

99

300m

41,7

28.05.2014 Kadzidło

 

8)

Miecznikowska

Patrycja

99

w dal

4,57

24.05.2014 Kadzidło

D.Dąbrowski

9)

Zielińska

Dominika

99

kula (3kg)

9,55

18.05.2014 Łomża

A.Zalewska

10)

Pochmara

Kaja

99

wzwyż

140

04-06.2013 Płock

A.Zalewska

11)

Młynarczyk

Dominika

98

100m

14,32

18.05.2013 Kadzidło

Z.Pierzchanowski

12)

Nożewska

Ewelina

99

kula (3kg)

9,05

18.05.2013 Kadzidło

A.Zalewska