404. That’s an error.

The requested URL was not found on this server. That’s all we know.

If the problem persists, see the G Suite Status Dashboard or visit the Help Center.

Zawody w Pasłęku 1 lipca 2020

W środę 1 lipca zawodnicy z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego startowali w mityngu w Pasłęku. Najlepiej wypadła Izabela Marcińczyk, która wygrała bieg na 800m osiągając czas 2:25,36s. 4 Miejsce w biegu na 1000m zajął Karol Rogoziński – 2:45,15s.
Pozostałe wyniki:

• Małgorzata Wiwerzbowska (05) – 2:36,26s w biegu na 800m (5 miejsce i rekord życiowy),
  • Maja Wołosz (07) – 2:05,26 w biegu na 600m (rekord życiowy poprawiony o prawie 2 sekundy),
  • Klaudia Pażych – 64,35s w biegu na 400m,
  • Aleksandra Kuklińska (05) – 2:53,47s w biegu na 800m.

Zawody w Płońsku i Warszawie 27 i 28.06.2020

W ostatni weekend startowaliśmy w dwóch miejscach, z nów z powodu restrykcji w mocno ograniczonej liczbie.
W sobotę w Płońsku w konkurs wieloskoku (nowa konkurencja dla młodzików) zwyciężyła Izabela Roicka (06) osiągając bardzo dobry rezultat – 9,60m, który powinien zapewnić jej udział w Mistrzostwach Polski U-16 w tej konkurencji. Drugie miejsce w trójskoku (10,15m), i 3 w skoku w dal (4,46m) wywalczyła Wiktoria Pyskło. Trzecia w trójskoku (9,59m) i 4 w skoku w dal (4,31m) była Oliwia Budziłek.

Od kilku dni po dłuższej przerwie wznowione zostały zawody lekkoatletyczne, które są mocno ograniczone co do ilości konkurencji i zgłoszonych zawodników, a wielu z nich po prostu nie zostało przyjęte przez organizatora.
Nasza skromna 6 osobowa ekipa we wtorek 23 czerwca wystartowała w Białymstoku. Pomimo długiej przerwy w treningach i startach zawody wypadły dla nas obiecująco.
Izabela Roicka (06) – 4,68m w skoku w dal (rekord życiowy i 2 miejsce), oraz 14,16s na 100m (także rekord życiowy i 4 miejsce),
Nikolina Dziadak (03) – 14,15s w biegu na 100m (rekord życiowy) i 4,70m w skoku w dal (6 miejsce),
Klaudia Pażych (03) – 63,32s w biegu na 400m (4 miejsce),
Izabela Marcińczyk (03) 63,81s w biegu na 400m (5 miejsce),
Małgorzata Wierzbowska (05) 68,89s w biegu na 400m (8 miejsce)
Wiktoria Pyskło (03) – 4,52m w skoku w dal (8 miejsce) i 14,44m w biegu na 100m.

Medaliści Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce cz. 9 (lata 2009 - 2010)

Rok 2009:
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Spale:

• Maksym Sypniewski OKLA Stora Enso – trener Marek Mierzejewski; wywalczył brązowy medal w trójskoku wynikiem 14,90m.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Słupsku:

• Maksym Sypniewski zdobył srebrny w trójskoku medal wynikiem 15,24m.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Krakowie:

• Kajetan Prusaczyk OKLA Stora Enso – trener Marek Kwiatkowski; został Mistrzem Polski w rzucie młotem (5kg), osiągając w najlepszej próbie 65,44m.

Medaliści Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce cz. 8 (lata 2006 - 2008)

Rok 2006:

• Marta Jaworowska OKLA Stora Enso – trener Marek Kwiatkowski; wywalczyła srebrny medal w pchnięciu kulą wynikiem 14,00m.

• Marta Jaworowska została Mistrzynią Polski w rzucie dyskiem – 51,44m,
  •  oraz w pchnięciu kulą wynikiem 14,82m.

Rok 2007:

Medaliści Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce cz. 7 (lata 2004-2005)

Rok 2004
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Spale:

• Marta Jaworowska OKLA Intercell – trener Marek Kwiatkowski; zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą (4 kg) wynikiem 12,20m.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Białymstoku:

• Katarzyna Jaworowska (obecnie Szuster) OKLA Intercell – trener Marek Kwiatkowski; zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem wynikiem 47,26m.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w Zielonej Górze:

• Marta Jaworowska ·OKLA Intercell została Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych zdobywając złoty medale w pchnięciu kulą wynikiem 12,87m,
  • Marta została także Mistrzynią Polski w rzucie dyskiem – 39,69m,
  • Monika Przestrzelska OKLA Intercell – trener Leszek Grzyb; wywalczyła brązowy medal w trójskoku osiągając odległość 11,52m.