Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Starty 14 – 15 września

W ostatni weekend znów startowaliśmy w różnych miejscach w kraju.
W sobotę 14 września trójka naszych młodziczek z rocznika 2005 wystąpiła w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików. Najlepiej wypadła Małgorzata Wierzbowska, która wynikiem 3:15:45s o ponad 4 sekundy poprawiła swój rekord życiowy na tym dystansie i wywalczyła brązowy medal. Także na 1000m wystartowała inna zawodniczka trenera Dariusza Dąbrowskiego – Aleksandra Kuklińska, która z wynikiem 3:36,05s zajęła 6 miejsce. Niestety nie powiódł się występ Wiktorii Kandybowicz, uległa ona kontuzji podczas rozbiegu próbnego do skoku w dal po zderzeniu z jedna z trenerek, która nieoczekiwanie wtargnęła na rozbieg.
15 września w Gliwicach wystartowała Martyna Budziłek zajmując 2 miejsce w biegu na 3000m z czasem – 10:31,51s.

Czytaj więcej...

Starty 7 i 8 września

W miniony weekend ponownie startowaliśmy w Kiku miejsca.
W sobotę 7 września dwie nasze młodziczki z rocznika 2005 wystartowały w Olecku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. 6 miejsce w biegu na 1000m zajęła Małgorzata Wierzbowska – 3:19,81s, a 10 w biegu na 2000m Aleksandra Kuklińska – 8:01,07. Dla obu był to debiut w tych konkurencjach.
Tego samego dnia odbywały się Jesienne Biegi Przełajowe w Lelisie, tu startowało kilkoro naszych młodszych zawodników z Grupy LDK p. Lidii Janczewskiej. Niestety do tej pory organizatorzy nie opublikowali komunikatu z zawodów

Czytaj więcej...

Memoriał Eugeniusz Lokajskiego

W niedzielę 1 września startowaliśmy w Warszawie. Najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal był trzecia -4,73m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek – 9,84m, a trzecie Wiktoria Pyskło – 9,75m. W czołówce swoich konkurencji byli także:

  • Maja Pajewska – 4 miejsce w trójskoku (9,75m rekord życiowy),
  • Wiktoria Pyskło – 5 miejsce w skoku w dal (4,51m w skoku w dal),
  • Martyna Budziłek – 6 miejsce w biegu na 800m (2:22,41s),
  • Izabela Marcińczyk – 8 miejsce w biegu na 800m (2:29,13 – rekord życiowy),

Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Igrzyska LZS

W Siedlcach trwają 22 Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. W piątkowej rywalizacji startowała nasza 8 osobowa reprezentacja. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51m zajęła 8 miejsce w rywalizacji juniorek młodszych.
Pozostałe wyniki naszych zawodniczek:

Czytaj więcej...

Rekord życiowy Martyna Budziłek

Mamy już za sobą pierwszy po obozie w Ełku start w II części sezonu. 28 sierpnia w Sopocie w wystartowała Martyna Budziłek, która w biegu na 1000m zajęła 5 miejsce osiągając czas 3:06,38s i poprawiając o ponad 2 sekundy swój rekord życiowy na tym dystansie.

Czytaj więcej...

„Letni Bieg po Plaży”

W niedzielę 25 sierpnia odbył się na błoniach nad Narwią „Letni Bieg po Plaży”. Zawody zorganizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odbyły się na dystansie 6 km po bardzo ciężkiej trasie. W kategorii kobiet zdecydowanie wygrała Martyna Budziłek, która także w kategorii Open (czyli w rywalizacji z mężczyznami) był także wysoko – na 6 miejsce. Wśród mężczyzn 3 był Karol Rogoziński, przegrywając srebrny medal zaledwie o 5 sekund.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe