Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasy Sportowe 2015-2016

KLASY  SPORTOWE 2015-2016

II  klasa  sportowa

 1 

 Suchecka

 Kornelia

 98

3-skok

11,80

 19.06.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

 Gadomski

 Daniel

98

800m

1:54,25

 22.05.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 3 

 Grzyb

 Aleksanda

 98

3-skok

11,56

 17.05.2015 Łomża

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

III  klasa  sportowa

 1 

 Ejzemberg

 Victoria

 00

400m

59,76

 17.09.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

 Łyszkowski

 Kamil 

 98

1500m

 4:09,18

 11.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 3 

 Cichocki

 Jakub

 01

 600m

 1:30,63

 03.09.2016 Piaseczno

 D.Dąbrowski

 Szczęsna

 Aleksandra

 01

w dal

5,11

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 Krukowska

 Karolina

 01

 300m

44,18

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 Piątkowski

 Adam

 01

 1500m 

4:07,61

 19.06.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 7 

 Łada

 Marta

 00 

 200m

 26,86

 08.05.2016 Łomża

 M.Mierzejewski

 8 

 Kudrzycki

 Karol

 98 

 800m

 2:00,85

 08.05.2016 Łomża

 D.Dąbrowski

 Budziłek

 Martyna

 96

3000m

10:34.99

 20.06.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 10 

 Przedpełski

 Arkadiusz

 99

100m

11,42

 02.06.2015 Siedlce

 M.Mierzejewski

 11 

 Choroszewski

 Jakub

 95

100m

11,63

 02.06.2015 Łomża

 M.Mierzejewski

 12 

 Kołodziejczyk

 Renata

 00

100m

13,08

 26.05.2015 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 13

 Milewski

 Jacek

 98

100m

11,75

 09.05.2015 Warszawa

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  klasa  sportowa

 Pilarska

 Paulina

 00

 400m

 63,32

 17.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 Marciniak

 Wiktor

00

100m

12,02

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 Pędzich

 Agnieszka

99

3-skok

10,45

 18;05.2016 Ostrołęka

 M.Mierzejewski

 Lipka

 Aleksandra

 02 

w dal

4,86

 09.01.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

  5 

 Śnietka

 Dorota

 99

800m

2:29.33

 10.05.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 6 

 Zygmunt

 Konrad

 98

3-skok

13,05

 10.01.2015 Toruń

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

V  klasa  sportowa

 1 

 Szczęsnowicz

 Kinga

 01

 600m

 1:48,09

 10.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 2 

 Rostkowski

 Mateusz

02

300m

41,78

 21.06.2016 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 Murzyn

 Martyna

02

kula

8,20

 21.06.2016 Kadzidło

 

 4 

 Kwiatkowska

 Julia

02

kula

8,78

 24.01.2015 Warszawa

 A.Zalewska

 5 

 Bączek

 Wojciech

 00

1000m

2:52.49

 02.06.2015 Siedlce

 D.Dąbrowski

Joomla SEO by MijoSEF