Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
2018-2019

KLASY  SPORTOWE 2018-2019

I  klasa  sportowa

 1 

Łada

Marta

 00 

3-skok

12,06

 25.06.2018 Włocławek 

 M.Mierzejewski 

 2 

Suchecka

Kornelia

98

3-skok

12,43

17.02.2018 Toruń

M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

II  klasa  sportowa

 1 

Lenkiewicz

 Magdalena 

00

200m

26,21

05.06.2019 Łomża

M.Mierzejewski

 2 

Pilarska

Paulina

00

 400m ppł 

65,81

10.06.2018 Słubice

M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

III  klasa  sportowa

 1 

Budziłek

Martyna

96

1500m

4:52,65

01.06.2019 Łódź

D.Dąbrowski

 2 

Piątkowski

Adam

00

3000m

 8:56,81 

13.06.2018 Warszawa

D.Dąbrowski

 3 

Marciniak

Wiktor

00

3-skok

13,55

03.02.2018 Warszawa

M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  klasa  sportowa

 1 

 Wierzbowska 

 Małgorzata 

 05 

 1000m 

 3:19,81 

07.09.2019 Olecko

D.Dąbrowski

 2 

Marcińczyk

Izabela

03

400m

62,93

30.08.2019 Siedlce

D.Dąbrowski

 3 

Pyskło

Wiktoria

03

3-skok

10,22

08.06.2019 Warszawa

M.Mierzejewski

4

 Kandybowicz 

Wiktoria

05

w dal

4,88

05.06.2019 Łomża

M.Mierzejewski

 5 

Dziadak

Nikolina

03

3-skok

10,33

05.06.2019 Łomża

M.Mierzejewski

 6 

Pażych

Klaudia

03

400m

63,17

05.06.2019 Łomża

D.Dąbrowski

 7 

Kinalska

Natalia

02

3-skok

10,39

05.06.2019 Łomża

M.Mierzejewski

 8 

Możdżyńska

Katarzyna

03

300m

46,39

 08.09.2018 Ciechanów 

M.Mierzejewski

 8 

Rogoziński

Karol

99

800m

2:00,77

10.06.2018 Słubice

D.Dąbrowski

  

 

 

 

 

 

 

 

V  klasa  sportowa

 1 

Dąbrowska

Dominika

04

100m

14,37

05.06.2019 Łomża

M.Mierzejewski

 2 

Radwańska

Alicja

04

w dal

4,61

11.05.2019 Warszawa

M.Mierzejewski

 3 

Świderska

Milena

03

w dal

4,58

29.05.2018 Kadzidło

M.Mierzejewski

 4

Markowski

Miłosz

03

100m

12,50

29.05.2018 Kadzidło

M.Mierzejewski