Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kobiety

 

60m

Seniorki

8,16

Suchecka Kornelia  

98

 2017 

 M.Mierzejewski 

U-20 (Juniorki)

8,16

Suchecka Kornelia  

98

2017

M.Mierzejewski

 U-18 (Juniorki Młodsze) 

8,40

Ejzemberg Victoria 

00

2016

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

8,49

 Krukowska Karolina 

01

2015

M.Mierzejewski

             

100m

Seniorki

 12,55 

Suchecka Kornelia  

98

2017

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

12,55

Suchecka Kornelia  

98

2017

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

13,02

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

13,08

 Kołodziejczyk Renata 

00

2015

M.Mierzejewski

             

200m

Seniorki

26,66

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

26,66

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

26,66

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

27,93

Łada Marta 

00

2015

M.Mierzejewski

             

300m

Seniorki

43,13

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

43,13

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

43,13

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

44,18

Krukowska Karolina 

01

2015

M.Mierzejewski

             

400m

Seniorki

59,76

Ejzemberg Victoria 

00

2016

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

59,76

Ejzemberg Victoria 

00

2016

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

59,76

Ejzemberg Victoria 

00

2016

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

63,73

Ejzemberg Victoria 

00

2015

M.Mierzejewski

             

600m

Seniorki

 1:42.80 

Ejzemberg Victoria 

00

2015

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

1:42.80

Ejzemberg Victoria 

00

2015

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

1:42.80

Ejzemberg Victoria 

00

2015

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

1:42.80

Ejzemberg Victoria 

00

2015

D.Dabrowski

             

800m

Seniorki

2:22.76

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

2:22.76

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

2:22.76

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

2:28.80

Pilarska Paulina 

00

2015

D.Dabrowski

             

1000m

Seniorki

3:08.68

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

3:08.68

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

3:08.68

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

3:16.49

Kojtek Paulina 

98

2013

D.Dabrowski

             

1500m

Seniorki

5:10.55

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

5:10.55

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

5:10.55

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

5:19.02

Kojtek Paulina 

98

2013

D.Dabrowski

             

2000m

Seniorki

7:03.12

Budziłek Martyna 

96

2014

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

7:03.12

Budziłek Martyna 

96

2014

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

7:35.35

Kojtek Paulina 

98

2014

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

         
             

3000m

Seniorki

 10:53.00 

Budziłek Martyna 

96

2014

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

10:53.00

Budziłek Martyna 

96

2014

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

11:01.66

Budziłek Martyna 

96

2013

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

         
             

5000m

Seniorki

18:40.95

Budziłek Martyna 

96

2015

D.Dabrowski

U-20 (Juniorki)

18:40.95

Budziłek Martyna 

96

2015

D.Dabrowski

U-18 (Juniorki Młodsze)

       

D.Dabrowski

U-16 (Młodziczki)

         
             

80m pł.

U-16 (Młodziczki)

14,92

Wójtowicz Paula 

02

2017

M.Mierzejewski

             

100m pł.

Seniorki

         

U-20 (Juniorki)

         

 U-18 [Juniorki Młodsze (76,2/8,50)] 

16,33

Pilarska Paulina 

00

2017

M.Mierzejewski

U-16 [Młodziczki 76,2/8,20)]

16,91

Grzyb Aleksandra 

98

2013

M.Mierzejewski

             

200m pł.

U-16 (Młodziczki)

38,25

Katarzyna Zalewska 

02

2017

D.Dąbrowski

             

400m pł.

Seniorki

68,70

Pilarska Paulina 

00

2017

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

68,70

Pilarska Paulina 

00

2017

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

68,70

Pilarska Paulina 

00

2017

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

         
             

 sztafeta
4 x 100m 

Seniorki

51,21

Łada Marta (00) 
 Kołodziejczyk Renata (00) 
Ejzemberg Victoria (00) 
Pilarska Paulina (00) 

 Szczęsna Aleksandra (01) 
Łada Marta (00)
Ejzemberg Victoria (00)
Suchecka Kornelia (98) 

 

2016

 

 


2017

M.Mierzejewski
D.Dąbrowski

 

 


M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

51,21

Łada Marta (00) 
Kołodziejczyk Renata (00)  
Ejzemberg Victoria (00)
Pilarska Paulina (00) 

Szczęsna Aleksandra (01)
Łada Marta (00)
Ejzemberg Victoria (00) 
Suchecka Kornelia (98) 

 

2016

 



2017

M.Mierzejewski 
D.Dąbrowski

 



M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

51,21

Łada Marta (00)
Kołodziejczyk Renata (00)
Ejzemberg Victoria (00)
Pilarska Paulina (00) 

 

2016

M.Mierzejewski 
D.Dąbrowski

U-16 (Młodziczki)

53,56

Łada Marta (00) 
Kołodziejczyk Renata  (00)
Ejzemberg Victoria (00)  
Krukowska Karolina (01) 

 

2015

M.Mierzejewski

             

 sztafeta
4 x 400m 

Seniorki

4:19.14

Karolina Krukowska (01)
Pilarska Paulina (00)
Łada Marta (00)
Ejzemberg Victoria (00) 

 

2017

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

4:19.14

Karolina Krukowska (01)
Pilarska Paulina (00)
Łada Marta (00)
Ejzemberg Victoria (00) 

 

2017

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

4:19.14

Karolina Krukowska (01)
Pilarska Paulina (00)
Łada Marta (00)
Ejzemberg Victoria (00) 

 

2017

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

         
             

skok w dal

Seniorki

5,82

Gwiazda Katarzyna 

95

2013

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

5,85

Gwiazda Katarzyna 

95

2013

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

5,48

Grzyb Aleksandra 

98

2015

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

5,11

Szczęsna Aleksandra 

01

2016

M.Mierzejewski

             

3-skok

Seniorki

12,56

Suchecka Kornelia 

 98 

2017

M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

12,56

Suchecka Kornelia 

98

2017

M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

11,88

Łada Marta 

00

2017

M.Mierzejewski

U-16 (Młodziczki)

10,29

Szczęsna Aleksandra 

01

2016

M.Mierzejewski

             

skok
wzwyż

Seniorki

145

Zając Natalia
Ciechowicz Aleksandra 

98
02

2014
2017

A.Zalewska
M.Mierzejewski

U-20 (Juniorki)

145

Zając Natalia
Ciechowicz Aleksandra 

98
02

2014
2017

A.Zalewska
M.Mierzejewski

U-18 (Juniorki Młodsze)

145

Zając Natalia
Ciechowicz Aleksandra 

98
02

2014
2017

A.Zalewska
 M.Mierzejewski 

U-16 (Młodziczki)

145

Ciechowicz Aleksandra 

02

2017

M.Mierzejewski

             

 pchnięcie
kulą 

Seniorki [4 kg]

         

U-20 (Juniorki) [4 kg]

         

U-18 (Juniorki Młodsze) [3 kg]

9,55

Zielińska Dominika 

99

2014

A.Zalewska

U-16 (Młodziczki) [3 kg]

9,55

Zielińska Dominika 

99

2014

A.Zalewska

             

rzut
dyskiem

Seniorki [1 kg]

19,94

Miecznikowska Patrycja 

99

2015

 

U-20 (Juniorki) [1 kg]

19,94

Miecznikowska Patrycja 

99

2015

 

U-18 (Juniorki Młodsze) [1 kg]

19,94

Miecznikowska Patrycja 

99

2015

 

U-16 (Młodziczki) [0,75 kg]

         
             

rzut 
 oszczepem 

Seniorki

         

U-20 (Juniorki)

         

U-18 (Juniorki Młodsze) [500 gr]

19,98

Rycharska Izabela

99

2013

A.Zalewska

U-16 (Młodziczki) [500 gr]

19,98

Rycharska Izabela

99

2013

A.Zalewska